Prečo navštíviť práve Mary ´S Dental?

Príspevok z poisťovne

Ak ste poistencom v poisťovni Union alebo Dôvera tak môžete požiadať poisťovňu o príspevok na naše služby. Radi Vám pomôžeme a vyplníme potrebné tlačivá.

Moderná ambulancia

Naša ambulancia poskytuje príjemný a moderný priestor so špičkovými a novými prístrojmi. Vďaka tomu môžeme ošetrovať aj malé deti.

Krátka objednávacia doba

Snažíme sa naším zákazníkom poskytnúť termín čo v najkratšom čase. O svoj termín nám môžete zavolať alebo napísať kedykoľvek aj cez víkend.

Prvotriedna starostlivosť

Za svoju kvalitou si stojíme. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, podľa jeho potrieb a požiadaviek. 

Dôkladná dentálna hygiena

Dentálnu hygienu robíme s plným nasadením, dôkladnosťou a precíznosťou. Používame šetrný ultrazvuk a jemný prášok na pieskovanie zubov.

Profesionálne bielenie zubov

Bielenie zubov vykonávame po dôkladnom vyšetrení chrupu a po absolvovaní dentálnej hygiene. V našej ambulancií používame vysokoúčinné, kvalitné a bezpečné materiály.

Zubné pomôcky

U nás si môžete zakúpiť aj zubné pomôcky značky CURAPROX, zubné preparáty značky CURASEPT a CURAPROX.

Parkovanie zdarma

Pred pavilónom A sa nachádzajú parkovacie miesta, ktoré sú bezplatné.

Bezbariérový prístup

Bezbariérový prístup do budovy aj priamo do ambulancie.

https://www.google.com/search?q=mary%27s+dental&client=avast-a-1&sca_esv=555903962&sxsrf=AB5stBi7mGb4b9ehYkLVy0yIcTZ4hWx14g%3A1691759094485&ei=9jHWZMfVHMSI9u8PptCYqAY&gs_ssp=eJzj4tVP1zc0LMlNK0spqMwxYLRSNagwMTc0sbA0SzIzNTU0Nk5LsTKoSE41NzEwTUm1SDEyTDVMNPXizU0sqlQvVkhJzStJzAEAtsUUdw&oq=marys+denta%C3%B4&gs_lp=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&sclient=gws-wiz-serp